نتایج جستجو برای عبارت :

طناز گریان

نمایشگاه فتو مونتاژ «خیال» در گالری مستقل برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، نمایشگاه فوتو مونتاژ «خیال» کاری از طناز پروان و فرهاد جاوید است که در گالری مستقل برپا می شود. در این نمایشگاه ۱۲ قطعه فتو مونتاژ از نمایش های سال های اخیر که توسط فرهاد جاوید ثبت و طراحی و مونتاژ کارها توسط طناز پروان انجام شده است به نمایش در می آیند.
ادامه مطلب
سلام و شب همگی بخیر
امروز اتفاق خاصی نیافتاد به جز
طناز و کیانا دوستان مدرسه ی قبلیم بهم تبریک گفتن:طناز امروز ظهر و کیانا همین امروز،ساعت دوازده و ربع،یعنی هر دوشون یک روز بعدش تبریک گفتن ولی خب خیلی خوشحال شدم
کلاس یوگامو رفتم و خیلی آرامش گرفتم
خواستیم برای آخر هفته بلیط بگیریم برای کیش و هتل رزرو کنیم که دیدیم هتل ترنج و بقیه ی هتل های خوب ، جا ندارن،خلاصه خیلی خورد توی ذوقمون!
من و سینا هنوز کادو نگرفتیم ولی تصمیممون گرفتن پوله
کیانا من
باید برود راه خودش راعشق،اما !چیسترازِ درکمندِ نگاهگیسوی های بارانی
ناز بی تکرار کمانی ابرویطناز
خنده های مستانهبا لبهای کبودِازآتش خشمْدر آتشکده ِخاموشی
جان می آید به لبتا از لبتکلامی عاشقانه رامهمان باشمدر بستر فردایت
خلاصه داستان
روسی یک فیلم عاشقانه است که به تراژدی ختم می‌شود. مردی به نام توماج (امیر آقایی) از زندان فرار می‌کند و به نزد همسرش (طناز طباطبایی)
می‌رود. بعد‌ها متوجه می‌شود که او مورد تجاوز قرار گرفته است. از گذشته
رابطه‌ی عاشقانه‌ای بین همسر او و یوسف (میلاد کی مرام) وجود داشته
و برادر یوسف (صابر ابر) دوست صمیمی توماج است و به نوعی پل
ارتباطی بین یوسف و توماج…

بازیگران امیر آقایی، طناز طباطبایی، صابر ابر ، محمود نظرعلیان، حسین مسلمی،
دانلود آهنگ بهنام بانی قرص قمر
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * قرص قمر * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.
دانلود آهنگ بهنام بانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Behnam Bani called Ghorse Ghamar With online playback , text and the best quality in mediac

دانلود اهنگ بهنام بانی اجرا شده در پایتخت 6 ( شش )

متن ترانه بهنام بانی به نام قرص قمر
عاشق و در به درم تویی قرص قمرمزده امشب به سرم که دلت را ببرمتویی طن
خانم‌هایی که در نبود همسرشان حتی یک بستنی هم نمی‌توانند برا خودشان بخرند کم کم از چشم همسر میفتند
یک خانم جذاب در عین طناز بودن و زن بودن، مستقل بودن را فراموش نمیکند. 
اگر برای کارهای خیلی کوچک هم به شوهرتان وابسته باشید ممکن است که فکر کند که خانمش بی‌عرضه است و هیچی بلد نیست.
البته حواستان باشد کارهای مردانه به خصوص در حضور همسر به هیچ وجه بر عهده شما نیست.
من همان کهنه نفیرم که به پا خاسته ام # صحبت پیر مغان را ز خدا خواسته ام
آتش خفته به خاکستر علم و ادبم # چهره را از بزک و حیله چه پیراسته ام
پله را یک شبه از یک به هزاران نشدم # همچو مغزم که اسیر بدن و پوسته ام
یار ارتشیار بودم در اوان زندگی # شرکت طراح بود و خاطرات بسته ام
قطعه سازی هم پس از آن کار من # اندک اندک طی نمودم با قدم آهسته ام
در غذا وارد شدم با صد هزاران دلخوشی # گرچه اینک از تمام مردمانش خسته ام
گرجی طناز گوید از توان و کار خود # همچو حافظ که
نویسنده : اشکان ارشادی 
عبید نویسنده و شاعری چیره دستیست ولی بیشتر ترک ها از او نارضایتی دارند چون در حکایاتش دائم کارهای تجاوز و بدکاری را با نام آنان مینویسد. 
عبید ، طناز خوبیست و همچنین شاعری ماهر! عشاق نامه او را حتما بخوانید و جالبتر « موش و گربه » 
بر وزن فَعَلاتُن مَفاعِلن فعلن 
به الف قافیه ساز توجه کنید تا بعد از شاعری فارسی_هندی برایتان بنویسم که فردوسی را بخاطر الف قافیه ساز ملامت کرده! فعلا : 
ادامه مطلب
کارگردان: امیرحسین ثقفی | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 96 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال | کیفیت: WEB-DL
فرمت ویدئو: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: علی اکبر ثقفی
خلاصه داستان:روسی یک فیلم عاشقانه است که به تراژدی ختم می‌شود. مردی به نام توماج (با بازی امیر آقایی) از زندان فرار می‌کند و به نزد همسرش (با بازی طناز طباطبایی) می‌رود. بعد‌ها متوجه می‌شود که او مورد تجاوز قرار گرفته است. از گذشته رابطه‌ی عاشقانه‌ای ب
دل شده مهمان عشق ، معجزه آغاز شد 
در شب پایان درد ، سوز دلم ساز شد 
از لب یارم رسید ، باز نویدی  
دگر 
کلبه ی احزان دل ، خانه ی دلباز 
شد 
از شب تارم گذشت ، ماه جهانتاب 
من 
نور به من هدیه داد ، مه رخ طناز 
شد 
بوی شقایق رسید ، باد صبا از 
کجا ؟!
از تن دلدار بود ، غنچه ی دل باز 
شد .
فصل خزانم تمام ، فصل جدایی 
ز غم ،
همدم شبهای من ، اله ای ناز
شد 
تا به فلک پر کشید ، عرصه ی سیمرغ دید،
بال خیالم کبود ، او پر پرواز  
شد 
میکده ها بسته بود ، ساغر من پر
عطش
دانلود فیلم  روسی با کیفیت 1080P و حجم کم
download film rosi
دانلود فیلم ایرانی ،دانلود فیلم ایرانی جدید،دانلود فیلم ایرانی 98
پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید

نام فیلم:روسی
ژانر فیلم:اجتماعی
کیفیت نمایش : 480p & 720p & 1080p و 4K
کارگردان :امیرحسین ثقفی
نویسندگان: :امیر حسین ثقفی، شراره سروش
تهیه کننده فیلم: علی اکبر ثقفی
محصول کشور :ایران
تاریخ انتشار:سال 98
زمان:96 دقیقه
بازیگران فیلم روسی:امیر آقایی، طناز طباطبایی، صابر ابر، محمود نظرعلیان، حسین مسلمی،
دانلود فیلم روسی با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی روسی با کیفیت عالی
نام فیلم : روسیژانر : اجتماعیمحصول : ایرانسال تولید : ۱۳۹۶کارگردان : امیرحسین ثقفیبازیگران: امیر آقایی ، طناز طباطبایی ، صابر ابر ، محمود نظرعلیان ، حسین مسلمی ، بهمن صادق حسنی ، میلاد کی مرام ، سپیده گلچین و …
خلاصه داستان : روسی یک فیلم عاشقانه است که به تراژدی ختم می‌شود. مردی به نام توماج (با بازی امیر آقایی) از زندان فرار می‌کند و به نزد همسرش (با بازی طناز طباطبایی) می
کارگردان: امیرحسین ثقفی | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 1398
خلاصه داستان:روسی یک فیلم عاشقانه است که به تراژدی ختم می‌شود. مردی به نام توماج (با بازی امیر آقایی) از زندان فرار می‌کند و به نزد همسرش (با بازی طناز طباطبایی) می‌رود. بعد‌ها متوجه می‌شود که او مورد تجاوز قرار گرفته است. از گذشته رابطه‌ی عاشقانه‌ای
دانلود فیلم ایرانی پریناز با کیفیت عالی
فیلم سینمایی پریناز به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی عبدالحمید نجیبی در ژانر اجتماعی ، درام ساخته شده است. این فیلم محصول 1389 ایران می باشد که قرار است سال 98 انتشار پیدا کند در فیلم پریناز بازیگرانی مانند فاطمه معتمد آریا، مصطفی زمانی، حمید فرخ نژاد، فرهاد آییش، طناز طباطبایی، امیرحسین فتحی، مژگان بیات و فرخ نعمتی نقش آفرینی کرده اند شما می توانید این فیلم ایرانی را از سایت پیشگام مووی دانل
دانلود رایگان فیلم سینمایی روسی
فیلم ایرانی روسی به کارگردانی امیرحسین ثقفی
کارگردان: امیرحسین ثقفی | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 10 دی ماه 1398
خلاصه داستان: روسی یک فیلم عاشقانه است که به تراژدی ختم می‌شود. مردی به نام توماج (با بازی امیر آقایی) از زندان فرار می‌کند و به نزد همسرش (با بازی طناز طباطبایی) می‌رود
فیلم ایرانی روسی به کارگردانی امیرحسین ثقفی
کارگردان: امیرحسین ثقفی | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 10 دی ماه 1398
خلاصه داستان: روسی یک فیلم عاشقانه است که به تراژدی ختم می‌شود. مردی به نام توماج (با بازی امیر آقایی) از زندان فرار می‌کند و به نزد همسرش (با بازی طناز طباطبایی) می‌رود
دل شده مهمان عشق ، معجزه آغاز شد 
در شب پایان درد ، سوز دلم ساز شد 
از لب یارم رسید ، باز نویدی  
دگر 
کلبه ی احزان دل ، خانه ی دلباز 
شد 
از شب تارم گذشت ، ماه جهانتاب 
من 
نور به من هدیه داد ، مه رخ طناز 
شد 
بوی شقایق رسید ، باد صبا از 
کجا ؟!
از تن دلدار بود ، غنچه ی دل باز 
شد .
فصل خزانم تمام ، فصل جدایی 
ز غم ،
همدم شبهای من ، اله ای ناز
شد 
تا به فلک پر کشید ، عرصه ی سیمرغ دید،
بال خیالم کبود ، او پر پرواز  
شد 
میکده ها بسته بود ، ساغر من پر
عطش
نقد فیلم روسی ساخته جدید امیرحسین ثقفی؛فیلم روسی به کارگردانی امیرحسین ثقفی با بازی امیر آقایی، طناز طباطبایی و صابر ابر یک فیلم عاشقانه است که به تراژدی ختم می‌ شود.
امیر حسین ثقفی را عمدتا با فضای متفاوت فیلم‌هایش و تقابل تعمدی او با سنت‌هایی می‌شناسیم که در دوره‌های مختلف در سینمای ایران اصطلاحا مد می‌شوند. آثار ثقفی معمولا از فضاهای شهری و آپارتمانی می‌گریزند و دغدغه‌هایی یکسره متفاوت از مسائل اجتماعی و چالش‌های اخلاقی رایج در
فیلم ایرانی روسی به کارگردانی امیرحسین ثقفی
خلاصه داستان:روسی یک فیلم عاشقانه است که به تراژدی ختم می‌شود. مردی به نام توماج (با بازی امیر آقایی) از زندان فرار می‌کند و به نزد همسرش (با بازی طناز طباطبایی) می‌رود
دانلود رایگان فیلم سینمایی طلافیلم سینمایی طلا با سه کیفیت عالی برای دانلود قرار داده شده است.
یافتن راهی برای پول دار شدن، خستگی از نگاه تحقیر آمیز اطرافیان، احساس تباهی از کار کردن برای دیگران، دلایلی که سه نفر را به هم وصل کرده تا یک کار و کاسبی راه بیندازند. در این میان پدر یکی از آن ها فوت کرده و مبلغ قابل توجهی پول نیز مفقود می شود. منصور نقش اصلی فیلم، با هدف راه‌اندازی یک رستوران و عبور از دوران بی‌پولی، درگیر مشکلات نا‌خواسته دریا
رفتم سلونی, یه آگهی روی قفسه زده بود که:
میگف بهداشت اسفند گذشته, در بازرسی مدارس این مشکل را مشاهده کرده و به اماکن مرتبط و پُر خطر (در نشر آن) اطلاع رسانی کرده زیرا که بچه ها(+بزرگا) در نوازش و مجاورت با حیوانات ناقل شپش خواهند شد.
توی پیاده روی, یه آگهی روی دیوار دیدم که:

حالا دیگه خدوتون بخونید تا آخرشُ
رفتم سلونی, یه آگهی روی قفسه زده بود که:
میگف بهداشت اسفند گذشته, در بازرسی مدارس این مشکل را مشاهده کرده و به اماکن مرتبط و پُر خطر (در نشر آن) اطلاع رسانی کرده زیرا که بچه ها(+بزرگا) در نوازش و مجاورت با حیوانات ناقل شپش خواهند شد.
توی پیاده روی, یه آگهی روی دیوار دیدم که:

حالا دیگه خودتون بخونید تا آخرشُ
پایه هفتم: آیدا ناصری، سیده زهرا میرسالاری، مبینا محمد موسایی ، آیناز طناز، پریا عمادیان خواه، نرگس عیوضی،آیلین لرکی، پارمیدا عربی 
 پایه هشتم: غزل دیلمی، فتانه رحیمی زاده، زهره عرب، نسرین بن رشید، حمیده اعتماد نیکو، فاطمه عباس زاده، اسما کردزنگنه، نسترن نوذری، رخساره ویسی 
پایه نهم: سارا بن رشید،بهار تابش،فاطمه حسینی،هانیه خسروانی،حدیث دلاوری فرد، فرینا طالبی مقدم،فاطمه عبادی،بهناز محمد موسایی،نیایش راشدی
‌ دختر بابا مـنم ، 
طناز عشق
  رفته بابایم سفر شهر دمشــق 
یادم آید آن سحرگاهے که رفت 
 برنگشته او از آن راهے که رفت
وقت رفتن هست یادم در وداع
  گفت: بابا می‌روم بـهر دفـــاع
گفتم از که؟ از کجا؟ ای خوب عشق
  گفت از ناموس شیعه در دمشق
گفت بابا، زینب آنجا بی‌کَس است
حضرت زهرا بر او دلواپس است
خون ز غیرت در رگ بابا به جوش 
گفت باید او علم گیرد به دوش
دختربابا
زینب
مهدی نظری
https://eitaa.com/ahmadelyasi1369
دانلود رایگان فیلم روسی از آپلودبوی
نام فیلم : روسی
ژانر (موضوع) : اجتماعی، درام
زبان : فارسی
سال انتشار : 1398
محصول کشور: ایران
کارگردان : امیرحسین ثقفی
بازیگران : امیر آقایی، طناز طباطبایی، صابر ابر، محمود نظرعلیان، حسین مسلمی، بهمن صادق حسنی و میلاد کی مرام با حضور سپیده گلچین
خلاصه داستان : فیلم ایرانی روسی ، روسی فیلمی عاشقانه که به تراژدی ختم می‌شود. مردی به نام توماج از زندان فرار می‌کند و به نزد همسرش (طناز طباطبایی) می‌رود. بعد‌ها
متن آهنگ سیل شایع به همراهی هیدن-متن آهنگ

چشا رو به اَبراستووی عمقم خود غواص
نوک پا سر بالا دست بازسلامتی هر کسی تنهاست
دنبال اسم در کردن لا دُخیاس یاروکار خفنش اینه دیشب تووی پاسگاه بود
میگن شایع داره توو صداش داروارادتِ یه شهر باهامه چراغ خاموش
نه عکس توو بنز داره حاجیتنه اگه جایی یه گنده ای باشه لای پاشیم
شناس شهر نیستم با پلاک وارداتیصِدام معروفه عِین صدای آژیر
یه سری کِی وقت کردن لاشی شن اِنقدکی وقت کردن استاد نقاشی شن اِنقد
حاجی مل
دانلود فیلم پریناز با کیفیت HD
فیلم ایرانی پریناز به کارگردانی بهرام بهرامیان
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم پریناز
مشخصات فیلم
منتشر کننده : سیمرغ فیلم
نام فیلم : پریناز
گروه فیلم : اجتماعی
محصول سال : 1389
محصول کشور : ایران
کارگردان : بهرام بهرامیان
بازیگران : فاطمه معتمدآریا ، طناز طباطبایی ، مصطفی زمانی ، فرهاد آئیش ، حمید فرخ نژاد ، مژگان بیات ، شبنم قلی خانی ، فرخ نعمتی ، مائده طهماسبی ، امیرحسین فتحی ، مریم ضیایی
خـلـاصــــه داسـ
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم پریناز
مشخصات فیلم
بازیگران : فاطمه معتمدآریا ، طناز طباطبایی ، مصطفی زمانی ، فرهاد آئیش ، حمید فرخ نژاد ، مژگان بیات ، شبنم قلی خانی ، فرخ نعمتی ، مائده طهماسبی ، امیرحسین فتحی ، مریم ضیایی
خـلـاصــــه داسـ
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم پریناز
مشخصات فیلم
خـلـاصــــه داسـ
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم پریناز
مشخصات فیلم
خـلـاصــــه داسـ

مشاعره در کلاه قرمزی
فامیل دور: چی بگم؟!آقای مجری: اگر در بند در ماندو نه! اون قبول نیست!فامیل دور: اونو میخواستم بگم آخه! اینو میگم حالا: از در درآمدی و من از خود به در شدم...پسرعمه زا: سلطان غم مادر، بی تو پسر نمی‌شود!آقای مجری: نه بچه جان! یه شعر قشنگ؛ باید میم هم داشته باشه.پسرعمه زا: می تو پسر نمی‌شود... خوبه؟!فامیل دور: ما بدین در نه پی حشمت و جاه آمده‌ایم...آقای مجری: این دیوونم کرد از دست این دره!پسرعمه زا: سلطان غم مادر!ببعی: مرنجان دلم را که
دانلود آهنگجدید شاد و عاشقانه ظلما ظلما ظلما حسین عامری : توی این شهر همه میدونن که تو رو دوست دارم
Ahang Hosein Ameri Zolma Zolma Zolma : toye in shahr hame midonan ke to ro dos daram
دانلود آهنگ ظلما ظلما ظلما حسین عامری : توی این شهر همه میدونن که تو رو دوست دارم
ظلما ظلما ظلما ظلما ظلما ظلما
توی این شهر همه میدونن که تو رو دوست دارم که تور و دوست دارم
واسه تو همه میدونن جونمو میزارم جونمو میزارم
گل اناریی تویی یار من تویی دلدار من تویی دلدار من
گل اناریی تویی یار من تویی طناز م
در رثای مرحوم استاد ابوالفضل زرویی نصرآبادی(ملاّ نصرالدین)
طنّاز و پژوهشگر بزرگ حوزه طنز

شعر طنز امروز غمگین می شود
بی «زرویی» شعر چرکین می شود!
حالِ شعرِ ما که خیلی خوب نیست
حالِ ما هم بدتر از این می شود!
هادی دهقانیان نصرآبادی(رهرو)
1397/9/11
روز وفات استاد
صبح از خواب پاشدم و طبق معمول ایتا رو باز کردم.
از گروه رفیقام آخرین پیامی که اومده بود این بود: "منم میام" 
به خودم گفتم باز این ددری ها یه جا قرار گذاشتن برن خوش بگذرونن. ببینم کجاس منم برم یه کم از این حال و هوای فسردگی پاییز بیام بیرون
پیاما رو رفتم بالا، تا به اولین پیام رسیدم:
"بچه ها! شوهر مرضیه سادات تصادف کرده. براش دعا کنید." 
چندتا پیام اومدم پایین تر: 
"انا لله و انا الیه راجعون... بچه ها شوهر مرضیه سادات فوت شده. برای تسلی دل خودش و بچه ها
جواب بازی سلطان قلبها
جواب بازی سلطان قلبها را در تمامی مراحل را می توانید از بخش های زیر دریافت کنید ، کاملا بروز است و چنانچه تغییری در پاسخ ها پیش آید در همین صفحه بروزرسانی می شود.
جواب مراحل بازی سلطان قلبها
جواب مرحله 1 فصل 1 بازی سلطان قلبها
دود / ذات / پاک / باد / برف
جواب مرحله 2 فصل 1 بازی سلطان قلبها
پول / چاق / پدر / تاج / دست
جواب مرحله 3 فصل 1 بازی سلطان قلبها
پشه / جلد / عسل / پله / خون
جواب مرحله 4 فصل 1 بازی سلطان قلبها
تاب / ترس / پست / راز / تی
«شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت نخستین فیلمی بود که در روز دوم برگزاری جشنواره فجر روی پرده سینمای رسانه رفت.
در نشستی با اجرای منصور ضابطیان و حضور رضا صائمی در جایگاه منتقد، عوامل فیلم «شنای پروانه» با اصحاب رسانه به گفتگو درباره حاصل کارشان نشستند.
چندی پیش کلیپی از این فیلم با عنوان " گنده لات «شنای پروانه» " دست به دست می‌شد. در آن کلیپ مشخص بود که نقش اصلی متفاوت فیلم را امیر آقایی بازی می‌کند. طناز طباطبایی، پانته‌آ بهرام، مه‌ل
چشم زیبای تو شلتاقی رگبار بهار
می زند سلسله ی موی تو عشّاقت دار
خوش تراشیده تر از سنگ برلیان هستی
سرخوشی میوه ی چشمان تو در هر دیدار
قامتت طعنه به راش کهن جنگلهاست
می کند لرزش اندام تو شهری ناکار
قرص زیبای قمر هستی و مهتاب شبی
میگذارد ز تماشای تو غم پا بفرار
بت افسونگری و میل پرستش داری
از تو لات و هبل اکنون شده اند بیمقدار
می رسی میبری همراه خودت دل ها را
شده عشّاق تو خارج ز شمار و آمار
نازنین لعبت طنّاز محل ، زیبائی
خفته هر خانه جوانی ز خیالت
دانلود فیلم سینمایی طلا Talla 2019 با کیفیت عالی 1080p Full HD
فیلم سینمایی طلا محصول ۱۳۹۷ به کارگردانی پرویز شهبازی
کارگردان: پرویز شهبازی | ژانر: اجتماعی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: سال 1399
مدت زمان: 83 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: WEB-DL
حجم: متفاوت | تهیه کنندگان: رامبد جوان و محمد شایسته
خلاصه داستان:یافتن راهی برای پول دار شدن، خستگی از نگاه تحقیر آمیز اطرافیان، احساس تباهی از کار کردن برای دیگران، دلایلی که سه نفر را به هم وصل کرده تا
آهنگ شاد آهنگ شاد ایرانی آهنگ شاد افغانی آهنگ شاد عروسی اهنگ شاد عربی اهنگ شادمهر آهنگ شاد قدیمی اهنگ شاد کردی آهنگ شاد بندری آهنگ شاد ترکی اهنگ شاد ۴شنبه سوری اهنگ های شاد دهه ۴۰ آهنگ شاد 4 شنبه سوری اهنگ شاد دهه ۴۰ دانلود اهنگ شاد ۴ شنبه سوری اکورد اهنگ شاد ۴/۴ آهنگ شاد ۵ دقیقه ای اهنگ شاد دهه ۵۰ آهنگ شاد قدیمی دهه ۵۰ آهنگ های شاد دهه ۵۰ دانلود آهنگ شاد دهه ۵۰ دانلود آهنگ شاد پایتخت ۵ اهنگ شاد 5 اهنگ شاد ده ۵۰ دانلود اهنگ شاد ۵ دقیقه ای دانلود آ
بازیگر
خوزستانی در سر مزار بهنام صفوی گفت: تا زنده هستیم باید قدر همدیگر را
بدانیم چراکه دنیا چندان با ارزش نیست، که به خاطر آن دست به هر کار
نسنجیده‌ای بزنیم.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا
از اصفهان، عصر روز گذشته ۱۸ خردادماه اکبر اودود بازیگر و هنرمند طناز
خوزستانی بر سر مزار زنده‌یاد بهنام صفوی در قطعه هنرمندان بهشت معصومه(س)
شاهین‌شهر حضور ی
دانلود آهنگ میلاد باران من دیوانه | متن+کیفیت
همین حالا دانلود کنید آهنگ جدید میلاد باران بنام من دیوانه با متن و دو کیفیت 320 و 128
شعر : علی بحرینی / آهنگسازی : میلاد باران/ تنظیم کننده : پیام هوشمند
Exclusive Song: Milad Baran – “Mane Divane” With Text And Direct Links In jazzmusic
متن آهنگ من دیوانه میلاد باران
♪♪♫♫♪♪♯
همه فهمیدن من و تو به وصلیم زیر بار طعنه ها ساده نشکستیمهمه فهمیدن ساده دل بستیم اهل احساس شدیم و همچنان هستیمدل من دیوانه عاشق به تو گرم است به اینکه باشی
سلام
بهار شش

گذرنامه ندارم یعنی به فکرشم نیستم
نه که مخالفِ بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی باشم، نه.
منتهی ایران رو سرزمین پـهنـاور با ملتهای گوناگون می‌بینم که تا آخر عمر می‌تواند برای سفرها و پختگی! مناسبم باشد (به شرط پول و سلامت البته)
برای سرزمین‌های دووور هم خدا برکت بدهد به این دنیای مجازی قبلتر گفته بودم سفرنامه‌ها رو دوست دارم منتهی علاوه بر فرمایشات مسافران چندروزه! بسی مشتاق شنیدن نظرات ساکنین بلاد غیر! هستم.
شکر خدا، ت
خیابان ها خاطرات فیلم ها را بر دوش می کشند و
زندگی و آدم ها او را به یاد سکانسی به یادماندنی در فیلمی می اندازد ،او یک سینما
رو است! یکی از آن عشاق سینما که در تاریکی سالن روی صندلی اش می نشیند و خودش را
و آدم ها را و تارو پود ماجراها را مرور می کند...و فیلم ها بعد از تماشایشان برای
او تمام نمی شوند در او جریان می یابند درلحظات  زندگی و روزمرگی ها و هربار به تفسیر تازه ای از
خود دست می زنند. آدم ها هر کدام تلالویی دارند به مانند نوری که بر پرده سینما
مناظره حضرت آقا امام صادق علیه السلام با ابو حنیفه در مورد بطلان قیاس
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است:
محمد بن عبید، عن حماد، عن محمد بن مسلم قال: دخل أبو حنیفة على أبی عبد الله علیه السلام فقال له: إنی رأیت ابنك موسى یصلی والناس یمرون بین یدیه فلا ینهاهم، وفیه ما فیه فقال أبو عبد الله علیه السلام: ادع لی موسى، فلما جاءه قال: یا بنی إن أبا حنیفة یذكر أنك تصلی والناس یمرون بین یدیك فلا تنهاهم، قال: نعم یا أبه إن الذی كنت اصلی له كان أقرب إ

بحث شوخی و مزاح و متقابلاً مقولة جدیت، از اموری‌اند که بسیاری اوقات دچار افراط و تفریط می‌شوند. گاهی جامعه‌ای چنان جدی و خشک می‌شود که هر گونه لطافت و ملاحت را از دست می‌دهد و قدرت تحمل و زیبایی زندگی را از انسان می‌ستاند.
جامعه‌ای را افلاطون در یونان قدیم و توماس هابز در قرن هفتم ترسیم کردند بر همین مبنا بود و هرگونه تئاتر و نمایش خنده‌دار را محکوم می‌کردند و رواج آن را در جامعه جالب و جایز نمی‌دانستند.
نگاه آنها نسبت به خنده مبتنی

بحث شوخی و مزاح و متقابلاً مقولة جدیت، از اموری‌اند که بسیاری اوقات دچار افراط و تفریط می‌شوند. گاهی جامعه‌ای چنان جدی و خشک می‌شود که هر گونه لطافت و ملاحت را از دست می‌دهد و قدرت تحمل و زیبایی زندگی را از انسان می‌ستاند.
جامعه‌ای را افلاطون در یونان قدیم و توماس هابز در قرن هفتم ترسیم کردند بر همین مبنا بود و هرگونه تئاتر و نمایش خنده‌دار را محکوم می‌کردند و رواج آن را در جامعه جالب و جایز نمی‌دانستند.
نگاه آنها نسبت به خنده مبتنی
دانلود سریال سال های دور از خانه مجید صالحی با سریال کمدی و پربازیگر سالهای دور از خانه به نمایش خانگی می آید. بازیگران طناز کشورمان در یک مجموعه کمدی دور هم جمع شدند و به زودی فیلمبرداری این اثر پربازیگر آغاز میشود.سالهای دور از خانه هادی کاظمی و احمد مهرانفر دو شخصیت اصلی این سریال کمدی نمایش خانگی را تشکیل میدهند. نمایش سالهای دور از خانه در شبکه نمایش خانگی اسپین آف سریال شاهگوش با نام سال های دور از خانه به کارگردانی مجید صالحی و تهیه ک

به‌صد ناز و دو‌صد مهر، به‌صد مهر و دوصد ناز                
برآنم که از آغاز، به‌من بوسه دهی باز
بَسَم نیست دوسه بوسه که دادیِ و بیا آه!                      
وگرنه کنم آغاز، گِلِه از تویِ طنّاز
کِه گفته‌است که بالای دو چشمان تو ابروست؟              
تو با آن لُپِ پرخون و لبِ وسوسه‌پرداز
که بسته‌است درِ خانه به‌رویم؟ که نبینم                       
به‌‌تن کرده‌ای آن پیرهنِ تنگِ ‌جلوباز!
بیا! آمده‌ام  با سبدی از گل میخک        
دیگه هر سال عادت کرده بودیم به نظر سنجی لج در بیار آخر سالی برنامه نود ، جایی که عادل فردوسی پور در عین لج دربیار ترین حالت درونی اش سوالی از عملکرد سالیانه برنامه تلویزیونی ش را به نظر خواهی می سپرد و من در فضیج ترین حالت شخصی بی پاسخ می گذاشتم نظر سنجی اش را ... امروز دیگر خبری از فردوسی پور و نود و ساعت 11 و نیم دوشنبه ها نیست و جایش برای من خالی که نیست چون من اصلا دنبال کننده برنامه اش نبودم ولی این دلیل نمی شود که برایش احترام قائل نباشم.
او م
بهار هفت
سلام

سحرِامــــروز، وقت اینستاگردی! شنیدم  که یکی از دوستان وبلاگی‌ام، دیگر بین ما نیست.
فریده شفایی! یک سبد زندگی را گذاشت و رفت.
وااای... الان باز دلم سوخت و دوباره اشکم درآمد.
.
.
عجیب عادت می‌کنیم به این دوستان ندیده وبلاگستان
روحش شاد.

راحت و ساده می‌نوشت..
" نمیدونید چه لذتی داره وقتی گوشی قدیمی زغالی رو می اندازی ته کیفت و میری تو پارک و چشم میدوزی به گلها و دل میدی به آسمون و دار ودرخت و فقط تماشا می کنی و تماشا . برات مهم نیست
بانو
بانو
بانو
باور کن
باورم کن
خوب می‌دانم
تو تنها این تن طناز شکننده
این آبشار گیسوان
این سرانگشتان هوشیارِ نشسته بر هرم ضربان شقیقه هایم
نیستی
مهری هستی
که هر بامداد
پیش از طلوع خورشید
سطح قیرین شب را می‌شکافی
ماهی هستی
که بدر کاملت
هر شب
بی کم و کاست
میهمان دریاهاست
چوپانان سرخوشانه از مهرت نغمه‌ها سروده اند
و
جاشوان پیر سال‌هاست سرگردان آب‌های جهانند

از دفتر عطر کوچه باغ‌های ونک
بانو
بانو
بانو
باور کن
باورم کن
خوب می‌دانم
تو تنها این تن طناز شکننده
این آبشار گیسوان
این سرانگشتان هوشیارِ نشسته بر هرم ضربان شقیقه هایم
نیستی
مهری هستی
که هر بامداد
پیش از طلوع خورشید
سطح قیرین شب را می‌شکافی
ماهی هستی
که بدر کاملت
هر شب
بی کم و کاست
میهمان دریاهاست
چوپانان سرخوشانه از مهرت نغمه‌ها سروده اند
و
جاشوان پیر سال‌هاست سرگردان آب‌های جهانند
                   از دفتر عطر کوچه باغ‌های ونک
دانلود سریال سال های دور از خانه مجید صالحی با سریال کمدی و پربازیگر سالهای دور از خانه به نمایش خانگی می آید. بازیگران طناز کشورمان در یک مجموعه کمدی دور هم جمع شدند و به زودی فیلمبرداری این اثر پربازیگر آغاز میشود.سالهای دور از خانه هادی کاظمی و احمد مهرانفر دو شخصیت اصلی این سریال کمدی نمایش خانگی را تشکیل میدهند. نمایش سالهای دور از خانه در شبکه نمایش خانگی اسپین آف سریال شاهگوش با نام سال های دور از خانه به کارگردانی مجید صالحی و تهیه ک
درسش را رها کرده، و سر فرصت با عشق به میهن رفته است سربازی. دورهء سربازی بهترین دورهء عمرش بوده. نه موبایل داشته، نه هیچ چیز دیگر. فقط و فقط عشق ورزیده، تنومند شده و بعد هم آدم شده.دختر هم که آنجا نبوده، مکر و حیله‌ای هم نبوده! یک عهد محکم بین‌شان بوده بدون هیچ شیطانی، بدون هیچ میوهء ممنوعه‌ای!پس از سربازی مدتی در شهرش بوده و بی‌قراری‌های شب باعث شد که دوباره بار و بندیل ببندد هر چند خرد، برود دوره‌های مرزبانی ببیند، برود سوی مرزهایی که آن
دانلود آهنگ های سینا سرلک
جدیدترین آهنگ های سینا سرلک با لینک مستقیم و کیفیت بالا
دانلود تمام آهنگ های سینا سرلک

سینا سرلک (زاده ۶ آبان ۱۳۶۱ در الیگودرز)، خواننده موسیقی سنتی ایرانی است. وی مدتی خواننده ارکستر ملی ایران به رهبری فرهاد فخرالدینی بود. علاوه بر آن زمانی که نادر مشایخی به عنوان رهبر در ارکستر سمفونیک تهران فعالیت داشت؛ با این ارکستر همکاری می‌کرد. وی همچنین در ارکستر پایور نیز فعالیت داشت.[۱] وی در همخوانی چند ترک با محسن چاوش
بهترین عطر زنانه
شایسته ترین رایحه جیبی رایحه اسمال بوگارتاسمال بوگارت از ترنج، شکوفه پرتغال، زنبق زرد رنگ، نعناع هندی، مشک، سرو، رز، خزه و تونکا درست شده میباشد که رایج‌های تند مشابه به چاشنی‌جات را برای شما مهیا می‌نماید. گابی ین نوع Dunhill Desire Blueدر صورتیکه رایحه تلخ و خنک مورد استقبال شما میباشد می توانید روی این بو خوش عطر اکانت بازکنید. به‌محض اسپری نت آغازین این بو با ترنج؛ ماندارین، سرخالو، نارنگی، اقاقیای برزیلی، پرتغال و تونکا و
مثل همیشه نمیدونم از کجا شروع کنم یا حرف های نگفته ام رو اول به کی بگم ... کاری که همیشه انجام  اینه که به ترتیب سن حرفام رو بهتون بزنم:)

الهه:
نمیدونم  چرا  من هیچی از مشکلاتت نمیدونم  ... هیچ وقت باهام حرف نمیزنی.. چرا ؟!    چرا این کارو  نمیکنی ؟! فقط باهام حرف بزن  بدون هیچ شوخی و اون حرفای احمقانه  که از نظر من خنده داره ... حتی اگه تمام حرفایی که میخوای بزنی دورغ باشه  مهم  بالاخره باید یه روزی باهام درد و دل کنی یا نه؟! 

بتول:
نمیدونم چرا این

دوستانی که محمد کارت و فیلم‌هایش را بشناسند , متوجه می گردند این فیلم متاع تجربه‌های این فیلمساز در حوزه برنامه مستند و کوتاه است . به نوعی محمد کارت را نمی توان فیلم اولین دانست . نکته دیدنی درین فیلم پرداختن به زمینه ملتهبی است که احتمالا اثرها شبیه آن را هم در دیگر اثرها سینمای جمهوری اسلامی ایران دیدیم ولی قضیه در‌این اثر به نوعی ایرانیزه شده‌است .محمد کارت ( مولف و کارگردان ) درین نشست در رابطه روش وصال به ای
کارگردان:امیرحسین ثقفی
ژانر:اجتماعی
بازیگران:امیر آقایی، طناز طباطبایی، صابر ابر، محمود نظرعلیان، حسین مسلمی، بهمن صادق حسنی و میلاد کی مرام با حضور سپیده گلچین
خلاصه داستان:این فیلم یک فیلم اجتماعی- کمدی است و درباره مشکلات روزمره‌ای است که گاهی باعث ایجاد موقعیت‌‌های کمدی در زندگی می‌شوند.
ادامه مطلب
طنزپردازی مهران مدیری و رضا عطارانطناز دیگری که بایستی از وی یاد کرد که مهران مدیری است . [44] مدیری چه درمقام فیلمساز و چه در منزلت هنرپیشه , سیمای ویژه‌ای در دنیای کمدی اهل ایران داراست . مدیری اگر چه چهره ای بدون شوخی و کم آب دارااست البته شیرینی خاصی در چشمانش دارااست توان وی در خنداندن مخاطب با به کار گیری از پباده سازی موقعیت‌ها و تکه کلام‌های رندانه و چه بسا خبیثانه‌ای است که در عین آسانی و مظلوم نمایی ادا می‌نماید
+ مغز استخوان وقتی دستیار اصغر فرهادی باشی و فقط باز گذاشتن ته فیلمو یاد گرفته باشی، نتیجه ش میشه این! یه ایده خیلی چالش برانگیز و پیچیده و درگیرکننده  خوب ، اما نمیدونسته چطوری پیش ببره و جمعش کنه! ته فیلم، باز نبود، پاره بود! انگار کارگردان یهو خسته شده و گفته «بسه دیگه ، همین بسه ، بریم جشنواره» . ماجرای یه زن و شوهر (بابک حمیدیان و پریناز ایزدیار) که بچه شون سرطان خون داره و به آخرش رسیده. تنها راهش بچه دار شدنه و پیوند از بند ناف بچه جدید. مش
بسم الله الرحمن الرحیم
با دومین بحث علمی کاربردی طنز یا ساتیر در خدمت سروران عزیزم هستم

سبک شناسی طنز مدیری و رامبد
علی اکبر قلی زاده
رمضان المبارک 1441
اردیبهشت 1399
مهران مدیری و رامبد جوان از طنازان حرفه ای کشور محسوب می شوند.
هر دو کارگردان و بازیگر پرکار، سرشناس و حرفه ای در عرصه طنز و سینما هستند و دو برنامه اخیر خندوانه و دورهمی، فاصله این دو طنزپرداز کشور را از دوستان و رقبای خویش بسی متمایز کرد.

اگر تا دیروز هر کدام را با یک چهره و فی
ادامه قسمت اول 
روز دیگر هر که از آنجا گذشت 
چشم خود بر هم نزد وانجا نشست 
هر یکی فریادی از روزن کشد
ولوله در کوچه و برزن کشد 
عاقلی گفتا که این مرد شریر
بیشک از جان خودش گردیده سیر
همهمه گردد که او دیوانه است
همچو شیطانی ز حق بیگانه است 
چون یکی گفتا، که ای آدم نما
راز و اسرار خودت، افشا نما
از چه رو داری تو آتش را به کف 
گو تو شیطانی، و یا اصحاب کهف 
گفت ای پیران حق ای عاقلان
جملگی باشید ، همچون اَحولان *
هر که در دستم نبیند انبری
شیهه ای از دل ک
ادامه قسمت اول 
روز دیگر هر که از آنجا گذشت 
چشم خود بر هم نزد وانجا نشست 
هر یکی فریادی از روزن کشد
ولوله در کوچه و برزن کشد 
عاقلی گفتا که این مرد شریر
بیشک از جان خودش گردیده سیر
همهمه گردد که او دیوانه است
همچو شیطانی ز حق بیگانه است 
چون یکی گفتا، که ای آدم نما
راز و اسرار خودت، افشا نما
از چه رو داری تو آتش را به کف 
گو تو شیطانی، و یا اصحاب کهف 
گفت ای پیران حق ای عاقلان
جملگی باشید ، همچون اَحولان *
هر که در دستم نبیند انبری
شیهه ای از دل ک
 فیلم سینمایی طلا Talla 2019 با کیفیت عالی 1080p Full HD
فیلم سینمایی طلا محصول ۱۳۹۷ به کارگردانی پرویز شهبازی
پردیس نماوا
کارگردان: پرویز شهبازی | ژانر: اجتماعی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: سال1399
مدت زمان: 83 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: WEB-DL
حجم: متفاوت | تهیه کنندگان: رامبد جوان و محمد شایسته

خلاصه داستان:
یافتن راهی برای پول دار شدن، خستگی از نگاه تحقیر آمیز اطرافیان، احساس تباهی از کار کردن برای دیگران، دلایلی که سه نفر را به هم وصل
#یادداشت_1

دیگر دیریست که پوچی و پوکی
ادعای توان عملکردی سازمان منطقه‌ی آزاد اروند در تمامی حوزه ها‌ی توسعه و پیشرفت
منطقه‌ای، دست کم به خودِ ساکنان خطه‌ی رنجور و زخمی اروند به اثبات رسیده است و
مدت‌هاست از بازماندگان امیدوار به اثربخشی ساختار و سازمان فعلی در گفتار و
نوشتار فضای رسانه‌ای منطقه اثری به چشم نمی‌خورد، مگر اوقاتی خاص، از جمله موسم
انتخابات و از سوی اشخاصی عمدتاً سیاسی و با اغراض (امراض) سیاسی که خب بماند بحثش.

موضوع
شوهر آهو خانم اولین اثر علی محمد افغانی که در زندان نوشته شده است به زندگی سید میران سرابی و همسرش آهو خانم در سالهای کشف حجاب و کمی قبل و بعد از آن میپردازد.
سید میران سرابی خباز باشی معروف شهر و رئیس صنف نانوایان، مردی میانسال، جا افتاده و متدین است که حاصل زندگی اش با آهو خانم که زنی سی ساله و فربه  با موهای بلند مشکی که برای رسیدن سید به رفاه و مرتبه و مقام پا به پای او سالها در نانوایی تلاش و در زندگی قناعت کرده است ، چهار فرزند با نامهای کِ
اخبار طنز چیست؟ 
طنز، هنر دیرین آدمی است که دربرخورد با ناسازی های اجتماعی و ناهنجاری های فردی یا برخی حالات فردی و اجتماعی بروز می کند. طنز با برداشت و تعریف های متفاوت معرفی شده است و عموم طنزپردازان سعی کرده اند این هنر را از جلوه های دیگر برخورد با نارسایی ها، کمبودها، بدخلقی ها، خودخواهی های فرد و جمع یا سنت ها و آیین های رایج ناساز مانند هزل، هجو، فکاهه، مزاح و... جدا سازند.در نوشتار زیر، به طنز پرداخته شده است ازنظر لفظ و مفهوم و با ارجا
یک:
وقتی می رفتی آن سوی رفتنت " هیچ " بود ...
درد من رفتن تو نبود ... پیوستنت به " هیچ " بود!
دو:
رنگ پیراهن شما تلخ بود!... می دانستید !
وقتی درست مثل پیراهن مادرم ... مزه می کردم ... فهمیدم!
سه:
توی قوری چای می رقصیدی ... از چشاندان تلخی ...
حیفا!که ما کلوچه ی لاهیجان ... قورت می دادیم با تلخی!

چهار:
آذر ...
توی ماه های پائیزی غلط کرد!!!
که نه درمیان می گذاشت رازهای مهرانگیز...
که نه درمیان می گذاشت ...درددل های زمستانی ...
فقط معجزه ی نیشابوری ... فیروزه از دلش ...
خبر
هومن سیدی بازیگر و کارگردان جوان سینمای ایران، در سال‌های اخیر مورد توجه زیادی قرار گرفته است.

می‌توان او را یکی از جوانان خوشنام سینمای ایران دانست که خیلی زود توانست از مجرای حضور در انجمن سینمای جوانان رشت و کلاس‌های بازیگری وارد دنیای سینما شود و البته با ساخت چند فیلم کوتاه از جمله «35 متری سطح آب» و «دندان آبی» که بسیار مورد توجه جشنواره‌های داخلی قرار گرفتند، پا به عرصه‌ی حرفه‌ای و سینمای بلند داستانی گذاشت. مسیری که او طی کرد ت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سهیل سنقر